MÖBLER / Skåp & hyllor / Matsalsskåp 14346555
nr 1434 6555
Matsalsskåp
sengustaviansk stil. Bredd: 108 cm. Djup: 42 cm. Höjd: 174 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 november 2021
kl 20:06:34
25/11 21:17:37
100 kr
29/11 20:01:35